Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kim zagrać?


koxsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem jaką postacią grać mam zamiar wbić 75lvl i stanąć w miejscu.

Serwer Deimos

Postać głównie pod expa

buff 36lvl błogo m1 pomoc 17 i buff heler 27 lvl

Eq: Szeroki miecz +9

Srebna+9

Ebo +9 full slot 3xbon

Smocza +9 kd defa +3 spalone

Rip +9 sr 31 kd potwora kryta +3

FMS +9 sr 19 kd potwora +3

Tarcza 5kontna +8/na 41lvl +6 NNO

Tygra +9 500pz

Zelak +9

Buty na 23lvl 1k hp/buty na 51lvl 1,5k hp

Necek na 1lvl 1k hp

srodki ok 3,1kkk

2kamole

100 zielonych potek

To chyba na tyle.

 

Piszcie propozycje co mogć zmienić jeszcze w EQ np. co zastąpić

Opublikowano

Patrząc po EQ polecam wojownika .

Jeżeli patrzysz od strony pvp i miłego spokojnego expa to tylko i wyłącznie mental .

Opublikowano

Jestem tego samego zdania.

Rób wojownika,masz piękne eq.

Jeżeli chcesz spokjnie i swobodnie expić do bierz mentala, jeżeli odpowiada Ci walka z boja czy tam pvp to body.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Z tego co widzę masz dobre eq dla woja więc, albo woj mental albo sura wp.

1332703407-U173186.png

"Bo My tu się szanujemy zamiast dupy sobie lizać!"

Opublikowano

Sura WP jest postacia uniwersalna - dobra zarowno w PVP jak i PVM. Ekwipunek masz w sam raz na Wojownika Body ktory jest postacia dobra wlasnie od ok. 75 poziomu.

Opublikowano

Sura WP jest postacia uniwersalna - dobra zarowno w PVP jak i PVM. Ekwipunek masz w sam raz na Wojownika Body ktory jest postacia dobra wlasnie od ok. 75 poziomu.

miałem już Bodego 52lvl lecz jak zobaczyłem jak Mental expi ze silnym na M3 to stwierdziłem że Mentalem szybciej naexpie ten 75lvl. Następne pytanie to czy gdy ożenię się z bufka na 36lvl to nie muszę jej już expić

Opublikowano

Expić nie musisz, kupuj ku wbijaj jej skile na G do buffa.

1332703407-U173186.png

"Bo My tu się szanujemy zamiast dupy sobie lizać!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...